Komárom-Esztergom Megyehun_kom |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Eredm. | Dátum | |||||
10 | KVSE Kémények | TSE Basket Spartans | 72-40 | Feb. 13. | |||||
11 | TSE Basket Spartans | TSE Basket Gladiators | 35-112 | Már. 08. | |||||
12 | KVSE Kémények | Esztergomi KE | 59-51 | Már. 12. | |||||
13 | Esztergomi KE | TSE Basket Warriors | 82-72 | Már. 17. | |||||
14 | TSE Basket Warriors | TSE Basket Spartans | 89-61 | Már. 22. | |||||
16 | TSE Basket Gladiators | Esztergomi KE | 82-66 | Ápr. 03. | |||||
15 | TSE Basket Gladiators | KVSE Kémények | 93-58 | Ápr. 05. | |||||
Komárom-Esztergom Megyehun_kom |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Eredm. | Dátum | |||||
20 | TSE Basket Spartans | KVSE Kémények | 0-0 | Ápr. 26. 20:15 |
Komárom-Esztergom megye, U11 - Eredmények - Csoporthunu11_kom |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Eredm. | Dátum | |||||
10 | MVM-OSE Radnóti U11 | MVM-OSE Kodály U11L | 58-12 | Feb. 11. | |||||
11 | MVM-OSE Radnóti U11 | MVM-OSE Hunyadi U11 | 43-57 | Feb. 11. | |||||
12 | MVM-OSE Kodály U11L | TSE Basket U11 | 21-65 | Feb. 11. | |||||
13 | OSA Hunyadi U11 | KVSE Kémények U11 | 42-31 | Feb. 11. | |||||
14 | EKE U11 | Griff Palánták | 72-5 | Feb. 11. | |||||
15 | OSA Hunyadi U11 | EKE U11 | 29-52 | Feb. 11. | |||||
16 | KVSE Kémények U11 | Griff Palánták | 45-21 | Feb. 11. |
Komárom-Esztergom megye 3x3hun_kom_3x3 |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Eredm. | Dátum | |||||
5 | KVSE I. | TSE Warriors | 10-16 | Feb. 02. | |||||
14 | TSE Gladiátorok | EKE I. | 18-4 | Feb. 02. | |||||
15 | EKE I. | EKE II. | 5-8 | Feb. 02. | |||||
6 | TSE Spartans | EKE II. | 11-5 | Feb. 02. | |||||
7 | KVSE II. | TSE Spartans | 4-7 | Feb. 02. | |||||
16 | TSE BASKET U16 | TSE Warriors | 12-8 | Feb. 02. | |||||
8 | KVSE I. | TSE Gladiátorok | 12-8 | Feb. 02. |
Karácsony Kupa 3x3 UPhun_kom_kar |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Eredm. | Dátum | |||||
29 | MVM-OSE 1 | TSE Basket 5 | 5-4 | Dec. 20. | |||||
22 | TSE Basket U16 | TSE Basket U14 | 8-6 | Dec. 20. | |||||
23 | TSE Basket felnőtt | TSE Basket U16 | 14-4 | Dec. 20. | |||||
30 | MVM-OSE 2 | TSE Basket 4 | 4-1 | Dec. 20. | |||||
31 | TSE Basket 4 | TSE Basket 5 | 4-5 | Dec. 20. | |||||
32 | MVM-OSE 2 | MVM-OSE 1 | 5-4 | Dec. 20. | |||||
24 | TSE Basket U16 | TSE Basket U14 | 12-6 | Dec. 20. |
Regionális Fiú Kadett, KEhun_kom_rfk |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Eredm. | Dátum | |||||
6 | Dávid Kornél KA/B | Dunaújvárosi Sárká. | 0-0 | Okt. 17. 18:20 | |||||
3 | VUKE U16/A | VUKE U16/B | 0-0 | Okt. 19. 18:15 | |||||
4 | MVM-OSE Lions U16/B | Dávid Kornél KA/B | 0-0 | Okt. 20. 18:00 | |||||
1 | VUKE U16/B | Ajka | 0-0 | Okt. 21. 09:00 | |||||
2 | Ajka | VUKE U16/A | 0-0 | Okt. 21. 11:00 | |||||
7 | Tapolcai Sziklák | TSE Basket U16 | 0-0 | Okt. 21. 13:15 | |||||
5 | Dunaújvárosi Sárká. | MVM-OSE Lions U16/B | 0-0 | Okt. 25. 17:00 |
Regionális Leány Junior, KEhun_kom_rlj |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Eredm. | Dátum | |||||
1 | MVM-OSE Lions U18L | Vesc U18 | 0-0 | Okt. 22. 12:30 | |||||
2 | Darazsak Sportakadémi. | Dávid Kornél KA | 0-0 | Okt. 27. 16:30 | |||||
9 | MVM-OSE Lions U18L | Darazsak Sportakadémi. | 0-0 | Nov. 07. 15:00 | |||||
3 | Dávid Kornél KA | MVM-OSE Lions U18L | 0-0 | Nov. 10. 16:00 | |||||
4 | Vesc U18 | Dávid Kornél KA | 0-0 | Nov. 19. 15:00 | |||||
5 | Dávid Kornél KA | Darazsak Sportakadémi. | 0-0 | Dec. 05. 18:15 | |||||
10 | Vesc U18 | MVM-OSE Lions U18L | 0-0 | Dec. 17. 15:00 |
Alapszakasz - |
|||||||||
P. | Csapat | % | Gy | V | |||||
1 | TSE Basket Gladiators | 1.00 | 8 | 0 | |||||
2 | KVSE Kémények | 0.86 | 5 | 2 | |||||
3 | Esztergomi KE | 0.75 | 4 | 4 | |||||
4 | TSE Basket Warriors | 0.63 | 2 | 6 | |||||
5 | TSE Basket Spartans | 0.50 | 0 | 7 |
Alapszakasz - |
|||||||||
P. | Csapat | % | Gy | V | |||||
1 | MVM-OSE Hunyadi U11 | 1.00 | 4 | 0 | |||||
2 | MVM-OSE Radnóti U11 | 0.75 | 2 | 2 | |||||
3 | TSE Basket U11 | 0.75 | 2 | 2 | |||||
4 | EKE U11 | 0.75 | 2 | 2 | |||||
5 | MVM-OSE Kodály U11L | 0.75 | 2 | 2 | |||||
6 | OSA Hunyadi U11 | 0.75 | 2 | 2 | |||||
7 | KVSE Kémények U11 | 0.75 | 2 | 2 | |||||
8 | Griff Palánták | 0.50 | 0 | 4 |
Torna - |
|||||||||
P. | Csapat | % | Gy | V | |||||
1 | TSE Basket felnőtt | 1.00 | 5 | 0 | |||||
2 | MVM-OSE Lions III. | 1.00 | 4 | 0 | |||||
3 | MVM-OSE 2 | 1.00 | 4 | 0 | |||||
4 | MVM-OSE Lions II. | 0.88 | 3 | 1 | |||||
5 | TSE Basket I. | 0.88 | 3 | 1 | |||||
6 | MVM-OSE Lions I. | 0.75 | 2 | 2 | |||||
7 | MVM-OSE Lions IV. | 0.75 | 2 | 2 | |||||
8 | MVM-OSE 1 | 0.75 | 2 | 2 | |||||
9 | TSE Basket U16 | 0.75 | 3 | 3 | |||||
10 | TSE Basket III. | 0.63 | 1 | 3 | |||||
11 | TSE Basket 5 | 0.63 | 1 | 3 | |||||
12 | TSE Basket 4 | 0.63 | 1 | 3 | |||||
13 | TSE Basket IV. | 0.63 | 1 | 3 | |||||
14 | TSE Basket U14 | 0.50 | 0 | 5 | |||||
15 | TSE Basket II. | 0.50 | 0 | 4 |
Alapszakasz - |
|||||||||
P. | Csapat | % | Gy | V | |||||
1 | MVM-OSE Lions U16/B | 1.00 | 14 | 0 | |||||
2 | TSE Basket U16 | 0.89 | 11 | 3 | |||||
3 | Tapolcai Sziklák | 0.86 | 10 | 4 | |||||
4 | VUKE U16/A | 0.75 | 7 | 7 | |||||
5 | Dávid Kornél KA/B | 0.71 | 6 | 8 | |||||
6 | Dunaújvárosi Sárkányok U16 | 0.61 | 3 | 11 | |||||
7 | Ajka | 0.61 | 3 | 11 | |||||
8 | VUKE U16/B | 0.57 | 2 | 12 |
Alapszakasz - |
|||||||||
P. | Csapat | % | Gy | V | |||||
1 | Dávid Kornél KA | 0.92 | 5 | 1 | |||||
2 | MVM-OSE Lions U18L | 0.83 | 4 | 2 | |||||
3 | Darazsak Sportakadémia/C | 0.75 | 3 | 3 | |||||
4 | Vesc U18 | 0.50 | 0 | 6 |
Komárom-Esztergom Megyei Kosárlabda Szövetség
Levelezési cím: 2840 Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
Email cím: mksz_ke@hunbasket.hu
Esztergomi Kosárlabdázók Egylete
Levelezési cím: 2500 Esztergom, Eszperantó utca 21.
Email cím: esztergomi.kosarlabda@gmail.com
Kapcsolattartó: Erős Péter, Tel: +36 20 5479782
Hajdu Antal Ferences DSE
Levelezési cím: 2500 Esztergom, Bottyán János utca 10.
Email cím: hadse@freemail.hu
Kapcsolattartó: Szánthó Gellért, Tel: +36 20 8231623
Komárom Városi Sportegyesület
Levelezési cím: 2922 Komárom, Stadion utca 1.
Email cím: pszentirmay@gmail.com
Kapcsolattartó: Szentirmay Péter, Tel: +36 20 9848590
Oroszlányi Sportegylet
Levelezési cím: 2840 Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
Email cím: iroda@oselions.hu
Kapcsolattartó: Beck Ferenc, Tel: +36 30 9367587
Széchenyi Tömegsport Sportegyesület
Levelezési cím: 2800 Tatabánya, Szent István út 104/a
Email cím: szechenyitsekosar@gmail.com
Kapcsolattartó: Varga Zoltán, Tel: +36 30 7899219
Tatabányai Kosárlabda Club
Levelezési cím: 2800 Tatabánya, Tavaszmező utca 8.
Email cím: e.mozes@freemail.hu
Kapcsolattartó: Mózes Emil, Tel: +36 30 4175074
Tatabányai Titánok Kosárlabda Club Egyesület
Levelezési cím: 2800 Tatabánya, Győri utca 27
Email cím: titanok.vivien@gmail.com
Kapcsolattartó: Traskó Vivien, Tel:+36 70 5765478
Tatai Sportegyesület
Levelezési cím: 2890 Tata, Móricz Zsigmond utca 26/a
Email cím: tataisportegyesulet@gmail.com
Kapcsolattartó: Szabó Judit, Tel: +36 70 6724590
Tetra Basket Bábolna SE
Levelezési cím: 2943 Bábolna, Jókai út 12.
Email cím: csabi.kiraly@t-online.hu
Kapcsolattartó: Király Csaba, Tel: +36 30 3749645